Show Leoše Mareše – otevíráme další sektory na oba koncerty! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  Show Leoše Mareše – otevíráme další sektory na oba koncerty!

Show Leoše Mareše – otevíráme další sektory na oba koncerty!

Přidané : 01.12.2017 23:59

Oba dubnové koncerty Leoše Mareše vzbudily takový ohlas mezi fanoušky, že původní záměr ponechat horní sektory uzavřené, vzal brzy za své. Takže pozor, na 24. a 25. dubna navyšujeme počet míst!

Původně jsme si mysleli, že čtvrté patro necháme zavřené, protože by o lístky v horních sektorech nebyl zájem. Ale příjemně jste nás překvapili. Zahrnuli jste nás dotazy a požadavky, abychom i tato místa uvolnili, protože lístky na plochu už nejsou k sehnání a přesto chcete show vidět. Takže jsme vaše přání vyslyšeli – a nejen proto, že se blíží Vánoce.

Na oba koncerty ve dnech 24. a 25. dubna 2018 tedy otevíráme čtvrté patro, kde jsou navíc lístky k sezení za cenu lístků na stání. Váš enormní zájem nás moc těší a slibujeme, že uděláme o to větší show! Zasloužíte si to.

Vstupenky do horních sektorů se začnou prodávat v pondělí 4. prosince od 8 hodin ráno na https://www.ticketportal.cz/Event/LEOS_MARES