BEDŘICH SMETANA - MÁ VLAST (My Country) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

BEDŘICH SMETANA - MÁ VLAST (My Country)

BEDŘICH SMETANA - MÁ VLAST (My Country)
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

NOVOROČNÍ DÁREK! 1 + 1 ZDARMA!
Nyní ke každé zakoupené vstupence automaticky obdržíte druhou zdarma! Na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets! Nabídka je časově omezená a může být kdykoliv odvolána.


MÁ VLAST, cyklus symfonických básní pro velký orchestr
SEVEROČESKÁ FILHARMONIE TEPLICE

Dirigent Petr Chromčák

5. listopadu uběhlo přesně 135 let od premiéry díla Bedřicha Smetany - Má vlast. Na den přesně a na tom samém místě bylo odstartováno turné Bedřich Smetana - Má vlast - 135 let od uvedení.
První dva galakoncerty s charitativním podtextem - Pomáháme neslyšícím dětem, skončily fantastickým, několikaminutovým potleskem ve stoje.

Jaroslav Svěcený, houslový virtuos: "Byl jsem po delší době na koncertě, na kterém jsem sám nehrál. Užíval jsem si to báječně. Má vlast v podání Severočeské filharmonie Teplice pod vedením Petra Chromčáka byla zahraná velmi spontánně, od srdce."
David Kraus, zpěvák: "Po sérii jazzových a rockových koncertů jsem si dal Smetanu. Můžu vám říct, že to byl z těch všech koncertů ten nejlepší. Celá tahle obnovená premiéra je podle mě výbornej nápad. Ještě bude pár koncertů po Čechách, tak jestli jste někde poblíž, určitě jděte!"
Marie Tomsová, moderátorka:
"Prožili jsme nádherný večer, všichni byli skvělí. Syn pravil, že je to "mazec" a babička byla šťastná. Ještě jednou děkujeme za nádherný zážitek a hluboko smekáme."
Pavel Pásek, filmový producent:
"Byl jsem v očekávání, jak se tohoto díla zhostí Severočeská filharmonie Teplice. A musím říct, že jsem odcházel velmi překvapen a nadšen. Fantastické."

Další info: Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPORTAL, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.
slevy NE/ bezbariérový přístup ANO/ zvláštní sektor pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (1 osoba) ANO

Termíny :


Galerie / Média :

BEDŘICH SMETANA - MÁ VLAST (My Country) 2017
ŽOFÍN 2017
ŽOFÍN 2017
ŽOFÍN 2017
Bookmark and Share
Sdílet